etusivu
yhteystiedot
jäseneksi
ViiSu-rastit
nuorisotoiminta
tapahtunutta
uutisarkisto
linkkejä
kilpailukalenteri
reittihärveli

ohjepankki


ViiSun johtokunta 2016
Jaostot on korvattu osa-alueen vastuuhenkilöllä.

Puheenjohtaja Holm Jari
040-5257280
jari.holm@luukku.com
Varapuheenjohtaja Huikari Timo timo.huikari@keitelegroup.fi
Sihteeri / Rahastonhoitaja Kuntsi Asta asta@kuntsi.net
Jäsen (valmennusvastaava) Leppämäki Tero tero.leppamaki@tieto.com
Jäsen (kuntosuunnistusvastaava) Nieminen Mauno mauno.nieminen@pp1.inet.fi
Jäsen (huoltovastaava) Hämäläinen Kaija kaija.hamalainen@pp6.inet.fi
Jäsen (kartoitusvastaava) Kantanen Kari kari.kantanen@metsaliitto.fi
Jäsen (nuorisovastaava) Ylönen Riikka riikka.ylonen@infraneliö.fi
Jäsen (valmennusvastaava) Enna Huuskonen enna.huuskonen@gmail.com
Jäsen Marko Saaranen
Jäsen Seppo Kaiponen kaiponen@mail.aanekoski.fi


Kilpailuihin ilmoittamiset
ja Reittihärveli
Leppämäki Tero
040-5305643
tero.leppamaki@tieto.com
www-sivut ja Facebook Petri Kuntsi petri@kuntsi.net


Etusivulle