etusivu
yhteystiedot
jäseneksi
ViiSu-rastit
tapahtunutta
uutisarkisto
kilpailukalenteri
reittihärveli

ohjepankki


ViiSun johtokunta 2019
Jaostot on korvattu osa-alueen vastuuhenkilöllä.

Puheenjohtaja Kari Kantanen kari.kantanen@metsagroup.com
Varapuheenjohtaja Holm Jari jari.holm@luukku.com
Sihteeri
(valmennus ja koulutusvastaava)
Kuntsi Asta
asta@kuntsi.net


Jäsen (kuntosuunnistusvastaava) Nieminen Mauno mauno.nieminen@pp1.inet.fi
Jäsen (huoltovastaava) Hämäläinen Kaija kaija.hamalainen@pp6.inet.fi
Jäsen (nuorisovastaava) Seppo Pietiläinen
Jäsen (rahastonhoitaja) Hämäläinen Juuso hamaljuu@gmail.com
Jäsen Petri Perälä
Jäsen Marko Saaranen
Jäsen Enna Huuskonen
Jäsen Seppo Kaiponen seppo.kaiponen@aanekoski.fi


www-sivut ja Facebook Petri Kuntsi petri@kuntsi.net


Etusivulle