etusivu
yhteystiedot
jäseneksi
ViiSu-rastit
nuorisotoiminta
tapahtunutta
uutisarkisto
linkkejä
kilpailukalenteri
reittihärveli

ohjepankki


Keski-Suomen alueen AM-pitkämatka 15.8.2009 ja AM-viestisuunnistuskilpailu 16.8.2009 Viitasaaren Pasalassa

kilpailukutsu (am-pitkä)kilpailukutsu (am-viesti)Ratamestarin ja valvojan lausunto
ilmottautuneet (am-pitkä)lähtöluettelo (am-pitkä)lähtöluettelo (am-viesti)
kilpailuohjeet (am-pitkä)kilpailuohjeet (am-viesti)tulossivu

Lähtöluettelo
Keski-Suomen AM-viestisuunnistuskilpailu Viitasaarella 16.8.2009

H21,  Lähtöaika: 11.00.00

        1  S-JKL 1                       
          Mäkäräinen Jouni             137418 
          Oikarinen Markku             411045 
          Viholainen Joona             122638 

        2  VaajTe 3                      
                                      
                                      
                                      

        3  RastiE4 1                     
          Maukonen Timo                 40849 
          Heinonen Samuel               59788 
          Siitonen Hannu                40898 

        4  VaajTe 2                      
                                      
                                      
                                      

        5  JRV 1                         
          Ahonen Jere                   93779 
          Sompi Jani                   410507 
          Rantala Kalle                409498 

        6  Vihtavuoren Pamaus 1          
          Kettunen Markus               81665 
          Karelo Henrik                402452 
          Kettunen Heikki              401072 

        7  VaajTe 4                      
                                      
                                      
                                      

        8  VaajTe 1                      
                                      
                                      
                                      

        9  JRV 2                         
          Kuronen Tommi                144361 
          Remonen Teemu                408936 
          Nurminen Joonas              410785 

       10  Saarijärven Pullistus 1       
          Truhponen Mikko               42702 
          Karvonen Lauri                52288 
          Kulmala Jaakko               112641 

       11  Vihtavuoren Pamaus 2          
          Kivelä Marko                 135577 
          Anttonen Sami                120543 
          Mönttinen Sami                40841 


D21,  Lähtöaika: 11.00.00

       61  Keuruun Kisailijat 1          
          Leppäsalmi Milka              78052 
          Mörsky Sonja                  84608 
          Anttonen Sari                 80984 

       62  RastiE4 1                     
          Huuskonen Auli               118740 
          Tupitsa Sari                 401392 
          Korhonen Satu                137691 

       63  JRV 1                         
          Truhponen Minna              130060 
          Kuusipohja Leena             130501 
          Rusanen Elina                140447 

       64  S-JKL 1                       
          Sivill Saana                  43918 
          Jurvakainen Vuokko           138214 
          Martinmäki Kaisu             137415 



H120,  Lähtöaika: 11.00.00

       16  S-JKL 1                       
          Heikkilä Ossi                 50252 
          Noponen Pekka                135542 
          Klemettinen Vesa              91849 

       17  Saarijärven Pullistus 1       
          Vesisenaho Tero               43146 
          Kulmala Timo                  42656 
          Hirvensalo Jorma             117009 

       18  S-JKL 2                       
          Myllykoski Pekka              47554 
          Oikarinen Jarmo              140481 
          Juvakka Pekka                122772 



D120,  Lähtöaika: 11.00.00

       66  S-JKL 1                       
          Oikarinen Sirkka             146121 
          Kankaanranta Marja           128034 
          Herranen Maarit              128853 


H150,  Lähtöaika: 11.00.00

       20  Kalske 1                      
                                      
                                      
                                      

       21  Keuruun Kisailijat 1          
          Leppäsalmi Juhani             59920 
          Myllyaho Lasse                48447 
          Martikainen Ari              410647 

       22  S-JKL 2                       
          Jurvakainen Jari              84648 
          Huovila Tapani               145557 
          Matilainen Jorma              40571 

       23  Hanka 1                       
                                      
                                      
                                      

       24  Saarijärven Pullistus 1       
          Ålgars Timo                   42670 
          Häkkinen Olli-Pekka           42662 
          Helle Markku                  42678 

       25  S-JKL 1                       
          Korhonen Hannu                55174 
          Kurittu Lassi                 47595 
          Itkonen Raimo                 47223 



H180,  Lähtöaika: 11.00.00

       28  RastiE4 1                     
          Pakarinen Jouko               51661 
          Hytönen Jorma                 75390 
          Pellinen Antero              140080 

       29  Saarijärven Pullistus 1       
          Salo Jaakko                  112643 
          Oksanen Aaro                  42682 
          Oksanen Risto                 42667 

       30  JRV 2                         
          Lahma Pauli                  113025 
          Jylhä Keijo                  140406 
          Helminen Pentti              144506 

       31  JRV 1                         
          Ottelin Pekka                130380 
          Sompi Eero                   117185 
          Pitkänen Heikki              112282 


       32  Hanka 1                       
                                      
                                      
                                      

       33  RastiE4 2                     
          Pollari Vilho                 40859 
          Järvenpää Voitto              40874 
          Kaivosaari Viljo              40875 

       34  SaRa 1                        
          Saarinen Pentti               93404 
          Jakovlev Sulo                130114 
          Lehtonen Matti                54776 

       35  JRV 3                         
          Oksanen Pekka                 47699 
          Myllyharju Reino             480685 
          Valta Matti                   99810 

       36  S-JKL 1                       
          Jäntti Timo                   84108 
          Häkkinen Antti                47572 
          Krats Matti                   56796 

       37  Vihtavuoren Pamaus 1          
          Salonen Kauko                 38995 
          Häkkinen Risto                46676 
          Virtanen Matti                74219 



D180,  Lähtöaika: 11.00.00

       69  Saarijärven Pullistus 1       
          Ikonen Sinikka                42687 
          Rantala Tarja                100019 
          Ketola Sirkka                 42684 



H210,  Lähtöaika: 11.00.00

       39  Saarijärven Pullistus 1       
          Moisio Paavo                 112640 
          Paakkunainen Lauri            52271 
          Vartiainen Erkki              42674 

       40  RastiE4 1                     
          Tolmunen Tauno               121004 
          Näkkilä Matti                143899 
          Leppänen Kalle               487820 


H225,  Lähtöaika: 11.00.00

       42  S-JKL 1                       
          Martin Juhani                 47621 
          Pietiläinen Heino             55145 
          Kurvinen Pentti              122188 

       43  JRV 1                         
          Kalteenmäki Pekka             53770 
          Enqvist Eino                  56200 
          Kiuru Aulis                  134857 



H18,  Lähtöaika: 11.00.00

       44  RastiE4 1                     
          Mehto Konsta                  40866 
          Heiskanen Timi               409469 
          Hyttinen Lauri               126353 



D18,  Lähtöaika: 11.00.00

       72  Kalske 1                      
                                      
                                      
                                      

       73  JRV 1                         
          Janhunen Laura               409198 
          Närhi Anna                   406003 
          Perä Anniina                  54414 



H16,  Lähtöaika: 11.00.00

       46  S-JKL 1                       
          Tuomala Misa                  59844 
          Senttula Tuukka              130371 
          Jurvakainen Tuukka           138212 

       47  Keuruun Kisailijat 1          
          Martikainen Juha              93839 
          Niemelä Mikael               117199 
          Leppäsalmi Topi               53731 

       48  Saarijärven Pullistus 1       
          Kulmala Teemu                128834 
          Pirttiniemi Juho             130129 
          Ålgars Oskari                 42704 



       49  Kalske 1                      
                                      
                                      
                                      

       50  S-JKL 2                       
          Sulkula Ilari                114411 
          Hautakoski Arttu             135372 
          Viholainen Eeli               87996 



D16,  Lähtöaika: 11.00.00

       75  Kalske 1                      
                                      
                                      
                                      

       76  Keuruun Kisailijat 1          
          Mörsky Satu                  118996 
          Maskonen Roosa                59560 
          Pusa Sanna                   119932 

       77  JRV 1                         
          Kerkkonen Anna                93829 
          Kokkinen Jemina              114294 
          Heinjoki Katja               410625 



H14,  Lähtöaika: 11.00.00

       52  S-JKL 1                       
          Sulkula Anton                114444 
          Suomu Pauli                  122935 
          Tuomala Miro                 144679 

       53  Keuruun Kisailijat 1          
          Anttonen Ari                 101577 
          Mörsky Matti                  75853 
          Leppäsalmi Reko               53729 

       54  RastiE4 1                     
          Sormunen Vili                131877 
          Sormunen Roope               131986 
          Hyttinen Jaakko               40894 

       55  Kalske 1                      
                                      
                                      
                                      

       56  S-JKL 2                       
          Kaario Otto                  120130 
          Hautakoski Reetta            135373 
          Jurvakainen Atte             112032 


D14,  Lähtöaika: 11.00.00

       79  S-JKL 1                       
          Puikkonen Janika             141692 
          Klemettinen Veera            122915 
          Sipiläinen Pinja             122932 

       80  S-JKL 2                       
          Lehto Tuuli                   89379 
          Kilpeläinen Pihla             74221 
          Itkonen Nanu                 122781 





Etusivulle